KENTAUR

KENTAUR

Dánska značka KENTAUR,

je vyhľadávaná kuchárska značka medzi kuchármi, ktorí hľadajú obľúbené kvalitné značkové kuchárske oblečenie.

Pohodlné oblečenie zamerané na kvalitu.

Značka KENTAUR, ponúka kuchárom vynikajúce a komfortné kuchárske oblečenie, v ktorom pôjdu aj naši šéfkuchári z Národného tímu kuchárov a cukrárov, reprezentovať Slovensko na Kuchársku Olympiádu 2024 do Stuttgartu.

Na našej stránke pripravujeme a v katalógu KENTAUR nájdete v ponuke veľký výber zaujímavých  kuchárskych rondónov so stojačikom, golierom, ale aj na dvojradové zapínanie. Ale aj ľahké kuchárske a čašnícke zástery v rôznych farbách a v zaujímavých prevedeniach. To všetko nájdete aj na stránke KENTAUR TU

Ak potrebujete návrh na oblečenie pre svoju profesiu, môžete si ho vyskladať v konfigurátore KENTAUR. Od rondonu, nohavíc, až po zásteru Vám KONFIGURÁTOR pomôže farebne a strihovo zladiť Váš pracovný odev, aby ste v ňom vyzerali profesionálne.

Ak by ste potrebovali individuálny návrh pre Vašu reštauráciu, alebo hotel, môžete nás kontaktovať. Radi Vám pripravíme originálny vizuál. V prípade, že ho použijete na nákup, budete ho mať od nás zdarma.

Ak potrebujete pripraviť návrh kuchárskeho oblečenia, aj s vypracovaním konkrétnych vizuálov priamo vo Vašom interiéri reštaurácie, alebo hotela, radi Vám ho po odsúhlasení, z Vašich foto materiálov pripravíme.

Za individuálny vizuál sa účtuje poplatok 35,00€ bez dph, ktorý Vám nebudeme účtovať, ak sa pre návrh rozhodnete a tovar si zakúpite.

Pracovné oblečenie Vám vieme pripraviť aj s vyšitím, (alebo potlačou) Vášho mena, alebo loga.

Po zakúpení výrobku, Vám zásielku odošleme zásielkovou spoločnosťou DPD, s ktorou máme niekoľkoročné dobré skúsenosti.

Pracovné odevy pre rôzne profesie v GASTRE, v HORECA a oblečenie pre všetky zdravotnícke profesie, nájdete aj na našej stránke v sekcii Katalógy, v katalógu Kentaur.

Go to Top