Oblečenie pre manažment

Domovská stránka » Horeca » Oblečenie pre manažment
Oblečenie pre manažment

V biznise je pri prvom kontakte dôležitá osobnosť.

A tú dotvára profesionálny pracovný odev.

Cítiť sa sebaisto v profesionálnom oblečení ocení asi každý manažér.

Venujte hotelovému pracovnému oblečeniu pozornosť, lebo pracovné odevy dokonale odlišujú jednotlivé profesie, ale aj pozície personálu v hoteli.

Doprajte si, štýlové manažérske pracovné oblečenie, ktoré je vyrobené z moderných funkčných materiálov. Materiály majú špeciálne tepelné vlastnosti, ktoré zohľadňujú zimné, ale aj letné obdobie. Látky sú vyrobené tak, aby Vás  v chlade zohrievali a v teple Vám budú udržiavať ideálnu teplotu.

Keď chcete, aby sa hosť u Vás v hoteli dobre cítil, nenechajte ho rozmýšľať s kým hovorí. Atmosféru hotela vytvárajú ľudia, ktorí v ňom pracujú. Hosť sa bude cítiť príjemne, keď dostane aj túto pridanú hodnotu.

Ak bude chcieť pochváliť Váš hotel a bude hľadať manažéra, musí Vás vedieť rozoznať aj bez menovky. Podľa Vašej reči tela a manažérskeho pracovného odevu.

Keď bude Váš hosť hľadať manažéra recepcie, musí ho rozoznať nie preto, lebo stojí za pultom recepcie, ale preto, lebo hotelové pracovné oblečenie má prvky, ktoré pozíciu prezradia na prvý pohľad.

Personál je dôležitá, ak nie najdôležitejšia, každodenná súčasť hotela. Bez personálu by žiadna reštaurácia ani hotel nemohol fungovať. Ľudia Vašu spoločnosť reprezentujú, ľudia vytvárajú atmosféru, ľudia Vám zabezpečujú úspešnosť.

Preto je dôležité, aby ste mali nielen kvalitne zaškolený, ale aj dobre oblečený personál.

Ak ponúknete hosťom viac, dostanete aj vy viac!

Pracovné oblečenie Vám vieme pripraviť aj s vyšití, (alebo potlačou) Vášho mena, alebo loga.
Po zakúpení výrobku, Vám zásielku odošleme zásielkovou spoločnosťou DPD, s ktorou máme mnohoročné dobré skúsenosti. Zásielková spoločnosť DPD má pri doručovaní hlavný cieľ, tak ako aj naša spoločnosť, vytvárať čo najmenšiu uhlíkovú stopu a udržateľnosť patrí medzi jej hlavné priority. Jej dôležitá priorita je byť najzodpovednejšou a najzelenšou kuriérskou spoločnosťou na Slovensku a v Európe.
Go to Top