fyzioterapeut

Domovská stránka » Medical » fyzioterapeut
fyzioterapeut

Každý fyzioterapeut má najmä fyzicky, veľmi náročnú prácu, pri ktorej potrebuje oblečenie, v ktorom sa mu bude dobre pohybovať a pracovať. Preto odporúčame každému fyzioterapeutovi zdravotnícke oblečenie, ktoré má vlastnosti vzdušného, strečového oblečenia. Pracovný odev musí spĺňať Vašu základnú požiadavku, chcete sa v ňom cítiť a vyzerať dobre.

Ak potrebujete kvalitné a moderné pracovné oblečenie, vyberte si na našich stránkach pre prácu značkový odev. Zaručuje kvalitu strihu, farieb a príjemné materiály. Značky Cherokee, 7days, Isaco, Giblor’s a Greiff, sú výrobcami, ktorí sa špecializujú na zdravotnícke oblečenie.

Medical – Work Zone – Obliekame profesionálov.

Máme veľké skúsenosti, čo pre prácu potrebujete. Potrebujete byť moderne a pohodlne oblečené/ní. Tak, aby ste sa mohli pri práci komfortne pohybovať a aby ste Vášmu pracovnému oblečeniu nemuseli robiť náročnejšiu údržbu. Uniforma Vám musí dlho vydržať, aj keď ju často periete. A zdravotnícke oblečenie si vyberáte aj podľa toho, aby ste sa odlíšili od lekárov a ostatného personálu. Preto si môžete u nás vybrať z veľkej škály farieb, ktoré máme na stránke v ponuke. Ak potrebujete poradiť s materiálmi, alebo farbami, alebo máte akékoľvek otázky ohľadom zdravotníckeho oblečenia, môžete nás kontaktovať v pracovné dni, radi Vám poradíme. Potrebujete pre Vás, alebo Váš zdravotnícky tím vybrať oblečenie? Radi Vám poradíme.

Ak potrebujete na oblečenie výšivku, príp. potlač mena, alebo loga Vášho zdravotníckeho zriadenia, po odoslaní loga v krivkách, radi Vám pripravíme ponuku.  Logo na oblečenie Vám vieme veľmi pekne vyšiť, alebo potlačiť . Pozrite TU v referenciách.

Kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Ak potrebujete pripraviť návrh zdravotníckeho oblečenia, aj s vypracovaním konkrétnych vizuálov priamo vo Vašom interiéri kliniky, radi Vám ho po odsúhlasení, z Vašich foto materiálov pripravíme.

Za individuálny vizuál sa účtuje poplatok 35,00€ bez dph, ktorý Vám nebudeme účtovať, ak sa pre návrh rozhodnete a tovar si zakúpite.

Po zakúpení výrobku, Vám zásielku odošleme zásielkovou spoločnosťou DPD, s ktorou máme dlhodobé dobré skúsenosti.

Go to Top