lekár

lekár

Zdravotnícke oblečenie pre lekárov.

Pre lekárov v práci, bola vždy typická biela farba. Dnes sa požiadavky na lekárske oblečenie menia a je stále väčšia potreba, obliekať si v jednotlivých odboroch, lekárske oblečenie rôznych farieb. Farebné, alebo obrázkové oblečenie, pôsobí na pacienta odborne a zároveň empaticky. Osvedčilo sa hlavne v pediatrii, v stomatológii, v chirurgii, v očnom, v estetickom, aj vo veterinárnom lekárstve… V ponuke okrem lekárskych plášťov, máme pre Vás veľkú škálu rôznofarebných, kvalitných, štýlových, aj obrázkových zdravotníckych blúz, polokošieľ a tričiek, mikiny a vesty, ktoré nájdete na našej stránke v katalógoch Cherokee, 7days, Giblor’s, Greif, Isaco.

 

Medical – Work Zone – Obliekame profesionálov

Ak potrebujete kvalitu, vyberte si pre prácu značkové oblečenie. Zaručuje kvalitu strihu, farieb a príjemných materiálov. Značky Cherokee, 7days, Isaco, Giblor’s a Greiff, sú výrobcami, ktorý sa špecializujú na zdravotnícke oblečenie. Vyberte si na našej stránke lekárske oblečenie, ktoré bude spĺňať vaše požiadavky. Ak by ste potrebovali poradiť pre Vás, alebo Váš tím, kedykoľvek nás počas pracovných dní TU kontaktujte . Radi Vám s výberom poradíme.

Ak potrebujete na oblečenie výšivku, príp. potlač mena, alebo loga Vášho zdravotníckeho zriadenia, pripravíme Vám ponuku a veľmi kvalitne Vám logo vyšijeme.

Kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Ak potrebujete pripraviť návrh zdravotníckeho oblečenia, aj s vypracovaním konkrétnych vizuálov priamo vo Vašom interiéri kliniky, radi Vám ho po odsúhlasení, z Vašich foto materiálov pripravíme.

Za individuálny vizuál sa účtuje poplatok 35,00€ bez dph, ktorý Vám nebudeme účtovať, ak sa pre návrh rozhodnete a tovar si zakúpite.

Po zakúpení výrobku, Vám zásielku odošleme zásielkovou spoločnosťou DPD, s ktorou máme niekoľkoročné dobré skúsenosti.

Go to Top