čašník

Domovská stránka » Gastro » čašník
čašník

Čašník je človek v prvej línií, v ktorej reprezentuje hotel, reštauráciu alebo spoločnosť, a prezentuje jej produkty.

Vieme, že práca čašníkov je fyzicky, ale aj psychicky, veľmi náročná. Sú to stovky krokov za deň a stovky kilometrov za mesiac.

Preto sme pracovali na vytvorení kolekcie reprezentatívneho, pohodlného a odolného čašníckeho oblečenia, v ktorom sa budú čašníci dobre cítiť a dobre predávať jedlá a nápoje, ktorými sa reštaurácia prezentuje.

Na oblečenia pre čašníkov sme experti – čašnícke košele, vesty, saká, čašnícke nohavice, štýlové čašnícke dlhé aj krátke zástere, ale aj polokošele, tričká a doplnky, ako sú motýliky a kravaty. Široký výber oblečenia pre čašníkov a barmanov, od štýlového, až po klasické, Vám ponúkame za najlepšie ceny.

Ak navyše uvažujete o personalizovanom dizajne pracovného oblečenia pre Vašich čašníkov a barmanov, máme tím profesionálov, ktorí Vám pripravia individuálnu ponuku. Naši grafici Vám navrhnú realizáciu oblečenia, len pre Vašu reštauráciu.

Hosť je spokojný vtedy, ak dostane službu s pridanou hodnotou. Táto služba má prebiehať v reprezentatívnom a modernom čašníckom oblečení.

Go to Top