Medical

Zdravotnícke oblečenie.

Každý zdravotník má veľmi náročnú a zodpovednú prácu, v ktorej sa musí cítiť v zdravotníckom oblečení profesionálne a pohodlne. Preto je pre lekárov, sestry, stomatológov, laborantov, farmaceutov, fyzioterapeutov a ošetrovateľov, oblečenie navrhnuté tak, aby zodpovedalo náročným požiadavkám nielen na kvalitné a príjemné materiály, ale aj na údržbu a moderný štýl. Vieme Vám ponúknuť veľkosti zdravotníckeho oblečenia od XXS – 5XL.

Medical Work Zone – Obliekame profesionálov.

Nájdite si zdravotnícke oblečenie alebo uniformu, ktorá Vám bude vyhovovať vysokou kvalitou, stálofarebnosťou a dlhou životnosťou, aj pri každodennom praní. Máme veľký výber značkových pracovných odevov pre zdravotníkov, od značiek Cherokee, 7days, Isaco, Giblor’ a Greiff, ktorí sú špecialisti na lekárske a zdravotnícke oblečenie. Ak potrebujete s oblečením poradiť pre Vás, alebo pre Váš team, kontaktujte nás telefonicky, alebo mailom, veľmi radi Vám poradíme. Pracovné oblečenie Vám pripravíme od objednania, až po vyšitie, (alebo potlač) Vášho mena, alebo loga Vášho zariadenia. Pracovné odevy Vám pripravujeme individuálne. Preto, ak budete potrebovať doplniť pre seba, alebo pre Váš nový personál rovnaké pracovné uniformy, všetko Vám vieme pripraviť presne podľa Vašej požiadavky.

Po zakúpení výrobku, Vám zásielku odošleme zásielkovou spoločnosťou DPD, s ktorou máme mnohoročné dobré skúsenosti. Zásielková spoločnosť DPD má pri doručovaní hlavný cieľ, tak ako aj naša spoločnosť, vytvárať čo najmenšiu uhlíkovú stopu a udržateľnosť patrí medzi jej hlavné priority. Jej dôležitá priorita je byť najzodpovednejšou a najzelenšou kuriérskou spoločnosťou na Slovensku a v Európe.

Kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Ak potrebujete pripraviť návrh zdravotníckeho oblečenia, aj s vypracovaním konkrétnych vizuálov priamo vo Vašom interiéri kliniky, radi Vám ho po odsúhlasení, z Vašich foto materiálov pripravíme.

Za individuálny vizuál sa účtuje poplatok 35,00€ bez dph, ktorý Vám nebudeme účtovať, ak sa pre návrh rozhodnete a tovar si zakúpite.

Go to Top