laborant

laborant

Máme veľké skúsenosti, čo pre prácu potrebujete. Potrebujete byť moderne a pohodlne oblečené/ní. Tak, aby ste sa mohli pri práci komfortne pohybovať a aby ste pracovnému oblečeniu nemuseli venovať veľa času.

Vyberte si pre prácu značkové oblečenie. Zaručuje kvalitu strihu, farieb a príjemných materiálov. Značky Cherokee, 7days, Isaco, Giblor’s a Greiff, sú výrobcami, ktorí sa špecializujú na zdravotnícke oblečenie.

Medical – Work Zone – Obliekame profesionálov.

Uniforma Vám musí dlho vydržať, aj keď ju často periete. Preto musí byť kvalitná. U nás si vyberiete z veľkej škály pracovných odevov, ktoré máme na stránke Work Zone v ponuke. Ak potrebujete poradiť s materiálmi, alebo farbami, alebo máte akékoľvek otázky ohľadom zdravotníckeho oblečenia, môžete nás kontaktovať v pracovné dni, radi Vám poradíme.

Potrebujete pre Váš zdravotnícky tím vybrať oblečenie? Radi Vám poradíme a pripravíme, aj s vyšitím loga Vášho zariadenia. Po odoslaní loga v krivkách, Vám vieme veľmi pekne vyšiť, alebo potlačiť logo na oblečenie. Pozrite TU, v referenciách.

Kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Ak potrebujete pripraviť návrh zdravotníckeho oblečenia, aj s vypracovaním konkrétnych vizuálov priamo vo Vašom interiéri kliniky, radi Vám ho po odsúhlasení, z Vašich foto materiálov pripravíme.

Za individuálny vizuál sa účtuje poplatok 35,00€ bez dph, ktorý Vám nebudeme účtovať, ak sa pre návrh rozhodnete a tovar si zakúpite.

Po zakúpení výrobku, Vám zásielku odošleme zásielkovou spoločnosťou DPD, s ktorou máme dlhodobé dobré skúsenosti.

Go to Top