Horeca

Prvý dojem je vždy trvalý!

Váš hosť si na recepcii v priebehu niekoľkých sekúnd všimne a intuitívne vyhodnotí profesionalitu.

Máte 30 sekúnd na to, aby ste zaujali svojho klienta a urobili dobrý dojem. Dobre upravená recepčná alebo recepčný, v elegantnom a štýlovom hotelovom oblečení, ako prvý prispieva k pozitívnemu obrazu Vášho hotela.

Recepční sú Vaši veľvyslanci.

Je Váš hotel v klasickom štýle, historický, wellness, horský alebo kúpeľný?

Našimi klientmi sú hotely, hotelové rezorty a reštaurácie na Slovensku a v Čechách, preto sme v hotelovom odievaní experti a aj Vám veľmi radi poradíme.

Napríklad, do historického typu s dobovými prvkami si môžete dovoliť obliecť recepčnú do blúzky a zladiť oblečenie štýlovým sakom. Takéto hotelové oblečenie dotvára atmosféru a štýl hotela.
V horskom hotely, alebo v chalets, naopak, musí mať hotelové oblečenie štýl športovej elegancie.

Kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Pracovné oblečenie Vám vieme pripraviť aj s vyšití, (alebo potlačou) Vášho mena, alebo loga.

Ak potrebujete pripraviť návrh hotelového oblečenia, aj s vypracovaným konkrétnym vizuálom priamo vo Vašom interiéri recepcie, alebo v interiéri hotela, radi Vám ho po zaslaní fotky pripravíme. Za individuálny vizuál sa účtuje poplatok 35,00€ bez dph, ktorý Vám nebudeme účtovať, ak sa pre návrh rozhodnete a tovar si zakúpite.

Po zakúpení výrobku, Vám zásielku odošleme zásielkovou spoločnosťou DPD, s ktorou máme mnohoročné dobré skúsenosti. Zásielková spoločnosť DPD má pri doručovaní hlavný cieľ, tak ako aj naša spoločnosť. Vytvárať čo najmenšiu uhlíkovú stopu a udržateľnosť patrí medzi jej hlavné priority. Dôležitou prioritou spoločnosti DPD je byť najzodpovednejšou a najzelenšou kuriérskou spoločnosťou na Slovensku a v Európe.

Go to Top