Kuchárske oblečenie

Domovská stránka » Horeca » Kuchárske oblečenie
Kuchárske oblečenie

Vieme, že kuchár je v Gastro náročná profesia.

Na to, aby ste boli v práci úspešní, musíte mať vášeň a pracovitosť. Vieme, že máte radi to, čo robíte, inak by ste to nerobili.

Naše prísady v Gastro Work Zone pre kuchárske oblečenie sú jednoduché: skvelé materiály, skvelé strihy a skvelí ľudia.

Pre kuchárov a kuchárky, máme na stránke tenké, príjemné a odvetrávané kuchárske pracovné odevy, rondony, kuchárske nohavice, čiapky a kuchárske zástery značiek – Le Nouveau Chef, Chef Works, Giblor’s a bezpečnostnú obuv Crocs.

Naše pracovné kuchárske oblečenie a rondony sú navrhnuté tak, aby ste sa v kuchyni cítili čo najlepšie.

Preto, lebo si veľmi vážime Vašu kuchársku prácu chceme, aby bolo Vaše pracovné oblečenie pohodlné, príjemné a vyzeralo reprezentatívne.

Aby ste sa v kuchárskom oblečení nielen cítili dobre, ale aj pôsobili a vystupovali aj po 18 hodinách tvrdej práce ako TOP kuchár.

Kuchárske rondony majú pod pazuchami priedušný materiál, ktorý zaisťuje odvetrávanie potu a vytvára pre Vás najvyšší komfort.

V minulosti sa odvetrávanie zabezpečovalo pomocou 3 alebo 5 otvorov. V súčasnosti sa používa mikro sieťka, ktorá zvyšuje a zlepšuje výmenu tepla.

Naše pracovné kuchárske nohavice sú pohodlné a poskytujú kuchárom a kuchárkam dokonalý komfort nielen materiálmi, ale aj strihmi.

Naše kuchárske zástery sú odolné a dlhotrvajúce. S perfektnou škálou farieb, z rôznych materiálov, od klasickej bavlny a polyesteru, rifľoviny, po rôzne prevedenia pogumovaných, až po zástery šité na mieru.

Kuchárske odevy a oblečenie v Gastro Work Zone Vám ponúkame najlepšie, pretože Vy ste najlepší.

My Vám kuchárskym pracovným odevom, iba zabezpečíme Vašu pracovnú dokonalosť.

Pracovné oblečenie Vám vieme pripraviť aj s vyšití, (alebo potlačou) Vášho mena, alebo loga.
Po zakúpení výrobku, Vám zásielku odošleme zásielkovou spoločnosťou DPD, s ktorou máme mnohoročné dobré skúsenosti. Zásielková spoločnosť DPD má pri doručovaní hlavný cieľ, tak ako aj naša spoločnosť, vytvárať čo najmenšiu uhlíkovú stopu a udržateľnosť patrí medzi jej hlavné priority. Jej dôležitá priorita je byť najzodpovednejšou a najzelenšou kuriérskou spoločnosťou na Slovensku a v Európe.
Go to Top