Oblečenie pre recepciu

Domovská stránka » Horeca » Oblečenie pre recepciu
Oblečenie pre recepciu

Pri výbere pracovného odevu pre recepciu musíte brať do úvahy potreby Vašich zamestnancov, ale aj módne aspekty.

Preto Vám ponúkame pri náročnom výbere hotelového oblečenia, našu podporu a pomoc.

Využite naše špeciálne skúsenosti pri výbere farieb, štýlov a rôznych druhov materiálov. Pripravíme Vám vizuál, aby ste si oblečenie pre recepčných mohli dokonale predstaviť vo Vašom priestore recepcie. Poradíme Vám aj pri výbere veľkostí a zapožičiame Vám na skúšanie celú veľkostnú radu.

Môže byť pracovný odev pre recepciu elegantný a pritom pohodlný?

Pre Vašu náročnú prácu v HORECA segmente, vyberáme hotelovú módnu eleganciu a dbáme na voľnosť pri pohybe. To sú dôležité vlastnosti materiálov a strihov, potrebné pre každý pracovný hotelový odev. Pracovné kostýmy, obleky a košele pre recepciu ktoré Vám navrhujeme, majú najlepšie priedušné vlastnosti a výbornú údržbu pri každodennom nosení.

Prezradíme Vám, ako má byť oblečený Váš tím!

Dobre zvládnutý dress code znamená, že Vaši zamestnanci budú pôsobiť na okolie v práci presne tak, ako si to firma definuje vo svojich hodnotách.

Dôležité je, aby si recepcia dopredu zvážila, ako sa chce odprezentovať a ako by malo pracovné oblečenie pre recepciu vyzerať. Ten, kto už má skúsenosti s hotelovým oblečením vie, čo chce zmeniť, alebo čo mu vyhovuje. Ten, kto s tým skúsenosti nemá, potrebuje poradiť a pomôcť pri výbere. Najlepšia odmena je, keď zamestnanci oblečenie radi nosia a vedia v ňom hotel lepšie odprezentovať. Takto potvrdzujú dobré meno a sú hrdí na svoju značku.

Ako hotelieri presne viete, že recepcia je vizitkou Vašej spoločnosti.

A privítanie Vašich hostí  bude dokonalé v perfektnej hotelovej uniforme.

My to vieme, my Vás obliekame!

Kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Ak potrebujete pripraviť návrh hotelového oblečenia, aj s vypracovaným konkrétnym vizuálom priamo vo Vašom interiéri recepcie, alebo v interiéri hotela, radi Vám ho po zaslaní fotky pripravíme.

Za individuálny vizuál sa účtuje poplatok 35,00€, ktorý Vám nebudeme účtovať, ak sa pre návrh rozhodnete a tovar si zakúpite.

Pracovné oblečenie Vám vieme pripraviť aj s vyšití, (alebo potlačou) Vášho mena, alebo loga.
Po zakúpení výrobku, Vám zásielku odošleme zásielkovou spoločnosťou DPD, s ktorou máme mnohoročné dobré skúsenosti. Zásielková spoločnosť DPD má pri doručovaní hlavný cieľ, tak ako aj naša spoločnosť, vytvárať čo najmenšiu uhlíkovú stopu a udržateľnosť patrí medzi jej hlavné priority. Jej dôležitá priorita je byť najzodpovednejšou a najzelenšou kuriérskou spoločnosťou na Slovensku a v Európe.
Go to Top