beauty

beauty

Sektor Beauty a wellness.

Naša ponuka pracovného oblečenia pre kozmetické salóny a wellness sektor je jedinečná.
Pracovné odevy a pracovné oblečenie pre kúpele, wellness centrá , centrá krásy a kaderníčky je široký. Výber pracovných odevov potrebuje kombinovať praktickosť, štýl a eleganciu.

V týchto profesiách sa vyžadujú pohodlné modely, pričom osobitná pozornosť sa venuje estetike a nositeľnosti krásnych a praktických pracovných odevov.
Zážitok, ktorý sa prežíva v beauty, je jedinečný. Nachádza sa v priestoroch, kde je maximálna starostlivosť o detaily, je nevyhnutné, aby pracovné oblečenie pracovníkov týchto spoločností boli súčasťou rovnakého konceptu.

Elegantnosť a modernosť nášho pracovného oblečenia pre wellness, spa a beauty.

V spoločnosti Work Zone analyzujeme potreby všetkých profesionálnych a pracovných pozícií, aby sme pre každú z nich vytvorili jedinečné riešenie pracovného odevu. Vďaka znalostiam každej profesie a talentu dizajnérskeho tímu, ktorý vždy dbá na najnovšie trendy, nám umožňuje predstaviť medzinárodne uznávané kolekcie z USA, Nemecka, Talianska a Španielska.

Pracovné oblečenie ktoré sme navrhli pre personál vo wellness, ale aj pre kozmetičky, kaderníčky a masérov sa vyznačuje kombináciou dizajnu, pohodlia a kvalitou v každom pracovnom odeve.

Ďalšou vlastnosťou týchto pracovných odevov je, že počas svojej životnosti takmer nepotrebujú žehlenie.
V tejto časti nájdete tričká, nohavice, šaty a pracovné odevy, určené na to, aby ste váš tím obliekli štýlom, ktorý hľadáte pre svoju korporátnu identitu.
Ak hľadáte iný dizajn pracovných odevov, alebo ak ste v našej ponuke nenašli pracovné oblečenie vo farbe Vášho logo manuálu, obráťte sa na nás, my Vám ho pomôže nájsť.

Go to Top