Oblečenie pre barmanov

Domovská stránka » Horeca » Oblečenie pre barmanov
Oblečenie pre barmanov

Na oblečenie pre barmanov sme experti – nadčasové košele, vesty, saká, perfektné nohavice, štýlové dlhé aj krátke zástere, ale aj polokošele, tričká a doplnky, ako sú motýliky a kravaty, nájdete na našej stránke. Široký výber oblečenia pre barmanov a čašníkov, od kreatívneho, až po klasické, Vám ponúkneme za najlepšie ceny.

Barman prezentuje kreatívne nápojové produkty a vytvára vysokú profesionálnu úroveň. Často krát si hosť barana pomýli so psychológom, alebo s bútľavou vŕbou, čo býva takmer pravidlom.

Vieme, že práca barmana je veľmi kreatívna, ale aj fyzicky a psychicky náročná.

Preto sme pracovali na výbere kolekcie reprezentatívneho, zaujímavého a pohodlného oblečenia pre barmanov svetových značiek, v ktorom sa bude každý barman dobre cítiť a dobre predávať nápoje, ktorými sa bar prezentuje.

Ak navyše uvažujete o personalizovanom dizajne pracovných odevov pre Vašich barmanov, máme tím profesionálov, ktorý Vám pripravia individuálnu ponuku. Naši grafici sú špecialisti na realizáciu originálneho návrhu, len pre Vašu reštauráciu alebo hotel. Ak potrebujete s oblečením pre barmanov poradiť, kontaktujte nás v pracovné dni a my Vám veľmi radi poradíme.

Hosť je spokojný vtedy, ak dostane službu s pridanou hodnotou. Táto služba má prebiehať v reprezentatívnom pracovnom oblečení.

Go to Top