ošetrovateľ

Domovská stránka » Medical » ošetrovateľ
ošetrovateľ

Máme veľké skúsenosti, čo vo Vašej náročnej práci potrebujete pre Váš osobný komfort. Potrebujete byť pohodlne a moderne oblečené/ní. Tak, aby ste sa mohli pri práci komfortne pohybovať a aby ste pracovnému oblečeniu po Vašej smene, nemuseli robiť náročnejšiu údržbu. Uniforma Vám musí dlho vydržať, aj keď ju často periete. Zdravotnícke oblečenie si vyberáte aj podľa toho, aby ste sa odlíšili od lekárov a ostatného personálu. Preto si môžete u nás vybrať z veľkej škály farieb, ktoré máme na stránke Work Zone v ponuke. Ak potrebujete poradiť s materiálmi, alebo farbami, alebo máte akékoľvek otázky ohľadom zdravotníckeho oblečenia, môžete nás kontaktovať v pracovné dni, radi Vám poradíme.

Potrebujete pre Váš zdravotnícky tím vybrať oblečenie? Radi Vám poradíme a pripravíme, aj s vyšitím loga Vášho zariadenia. Po odoslaní loga v krivkách, Vám vieme veľmi pekne vyšiť, alebo potlačiť logo na oblečenie. Pozrite TU v referenciách.

Ak potrebujete kvalitu, vyberte si pre prácu značkové oblečenie. Zaručuje kvalitu strihu, farieb a príjemných materiálov. Značky Cherokee, 7days, Isaco, Giblor’s a Greiff, sú výrobcami, ktorí sa špecializujú na zdravotnícke oblečenie.

Po zakúpení výrobku, Vám zásielku odošleme zásielkovou spoločnosťou DPD, s ktorou máme niekoľkoročné dobré skúsenosti.

Go to Top