Cherokee

Cherokee

Zdravotnícke oblečenie značky Cherokee je veľmi žiadané.

Ak hľadáte kvalitu, modernosť, spoľahlivosť a dobrý strih oblečenia do Vašej každodennej náročnej práce, práve ste ho našli.

Značka Cherokee dokonale zohľadňuje požiadavky zdravotníkov, pre prácu v náročných medicínskych podmienkach.

Je moderne ušité, z príjemného materiálu, robí peknú postavu. Má veľa farieb na odlíšenie viacerých zdravotníckych odborov, alebo pozícií na Vašej klinike. Veľkosti sú od najmenšej  XXS až do 5XL.

Medical – Work Zone – Obliekame profesionálov.

Máme veľké skúsenosti, čo pre Vašu prácu potrebujete. Potrebujete byť moderne a pohodlne oblečené/ní. Tak, aby ste sa mohli pri práci komfortne pohybovať a aby ste pracovnému oblečeniu po Vašej smene, nemuseli robiť náročnejšiu údržbu. Uniforma Vám musí dlho vydržať, aj keď ju často periete a zdravotnícke oblečenie si vyberáte aj podľa toho, aby ste sa odlíšili od lekárov a ostatného personálu. Preto si môžete u nás vybrať z veľkej škály farieb, ktoré máme na stránke v ponuke. Ak potrebujete poradiť s materiálmi, alebo farbami, alebo máte akékoľvek otázky ohľadom zdravotníckeho oblečenia, môžete nás kontaktovať v pracovné dni, radi Vám poradíme. Potrebujete pre Váš zdravotnícky tím vybrať oblečenie? Radi Vám poradíme a pripravíme, aj s vyšitím loga Vášho zariadenia. Po odoslaní loga v krivkách, Vám vieme veľmi pekne vyšiť, alebo potlačiť logo na oblečenie. Pozrite TU v referenciách.

Ak potrebujete kvalitu, vyberte si pre prácu značkové oblečenie. Zaručuje kvalitu strihu, farieb a príjemných materiálov. Značky Cherokee, 7days, Isaco, Giblor’s a Greiff, sú výrobcami, ktorí sa špecializujú na zdravotnícke oblečenie.

Kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Ak potrebujete pripraviť návrh zdravotníckeho oblečenia, aj s vypracovaním konkrétnych vizuálov priamo vo Vašom interiéri kliniky, radi Vám ho po odsúhlasení, z Vašich foto materiálov pripravíme.

Za individuálny vizuál sa účtuje poplatok 35,00€ bez dph, ktorý Vám nebudeme účtovať, ak sa pre návrh rozhodnete a tovar si zakúpite.

Po zakúpení výrobku, Vám zásielku odošleme zásielkovou spoločnosťou DPD, s ktorou máme niekoľkoročné dobré skúsenosti.

Go to Top