kuchári

Domovská stránka » Gastro » kuchári
kuchári

Vieme, že kuchár je v Gastro náročná profesia. Vieme, že na to, aby ste boli v práci úspešní, musíte mať vášeň a pracovitosť. Vieme, že máte radi to, čo robíte.

Naše prísady v Gastro Work Zone pre kuchárske oblečenie sú jednoduché: skvelé materiály, skvelé strihy a skvelí ľudia.

Pre kuchárov a kuchárky, ponúkame tenké, príjemné, odvetrávané, ale aj strečové kuchárske pracovné odevy – kuchárske rondony, nohavice, čiapky a kuchárske zástery, značiek – Le Nouveau Chef, Chef Works, Kentaur, Greiff, Karlowsky, Giblor’s a bezpečnostnú certifikovanú obuv Crocs.

Naše pracovné kuchárske oblečenie a rondony sú navrhnuté tak, aby ste sa v kuchyni cítili čo najlepšie, aj počas tých najnáročnejších dní.

Vážime si prácu kuchára a dbáme na to, aby bolo Vaše pracovné oblečenie pohodlné, funkčné a vyzeralo reprezentatívne. Aby ste sa vďaka nemu cítili výborne a pôsobili ako TOP kuchár, aj počas náročných hodín práce.

Kuchárske rondony sú vyrobené z inovatívnych materiálov a z priedušného materiálu, ktorý odvetráva pot a zlepšuje výmenu tepla pod pazuchami, na bokoch, alebo na chrbte. Materiál zabezpečuje počas Vašej práce dokonalý komfort .

Na pracovné kuchárske nohavice sa používajú tie najlepšie materiály a strihy, ktoré zabezpečujú pohodlie počas celého dňa.

Kuchárske zástery sú skutočne odolné a majú vysokú životnosť. Vybrať si môžete zo širokej škály farieb a materiálov, aby sme Vám zabezpečili najvyšší komfort pri práci.

Kuchárske oblečenie a kuchárske odevy vo Work Zone sú najlepšie, lebo  najlepší ste Vy.

Go to Top