Prečo sa naša firma zaoberá pracovným oblečením pre hotely, reštaurácie a zdravotníkov?

Máme za sebou už viac ako 20 rokov skúseností v textilnom segmente.

Z našich skúseností vieme, ako bol tento segment pracovného oblečenia personálu v hoteloch, reštauráciách a zdravotníckych zariadeniach donedávna veľmi podhodnotený.

Každá spoločnosť chcela priniesť klientovi službu, ale takmer nikto sa nezaoberal, ako budú zamestnanci v pracovnom oblečení pôsobiť na klientov. Ako budú predávať produkt. A hlavne, ako sa budú zamestnanci v profesnom pracovnom odeve cítiť.

Teší nás, že sa v tomto čase kladie už veľký dôraz na správne a hlavne trendovo oblečených ľudí. Vnímame to už skoro v každom zariadení, či už v hotelovom, v reštauračnom, alebo zdravotníckom segmente.

Mení sa firemná kultúra a každý podnikateľ vie, že svoj produkt predá len v peknom obale.

O_nas_horeca_workzone

Ak dáte klientom viac, dostanete viac.

V dnešnej dobe musí byť produkt špičkový, lebo ľudia si ho vyberajú.
Konkurencia je veľká a dnes ide aj o detaily.

V biznise je v prvom kontakte dôležitá osobnosť a potom odbornosť. A tú znovu dotvára profesný pracovný odev.

Pre niektoré firmy je správna vizáž personálu jedným z najdôležitejších predpokladov úspechu. Zamestnanci vo svojom pracovnom oblečení reprezentujú firmu a podľa toho by mala byť nastavená firemná image. Profesný pracovný odev, môže presnejšie odrážať hodnoty firmy a tie sú aj cez takéto viditeľné prvky pre klientov oveľa jasnejšie.

Reprezentatívny pracovný odev, je do zamestnancov nevyhnutná investícia.

Uvedomujeme si, že firemné oblečenie je investícia do zamestnancov, ktorá si vyžaduje rozumný prístup. Začať riešiť pracovné oblečenie v hoteli, v reštaurácii alebo v zdravotníckom zariadení, má priniesť zamestnávateľovi zvýšenú kvalitu celého zariadenia a klientovi informáciu, že prišiel do zariadenia, kde dostane profesionálnu službu a bude sa chcieť vracať. Čo v konečnom dôsledku má priniesť vyšší zisk pre Vašu spoločnosť.

Pri plánovaní nového pracovného oblečenia zamestnancov, je potrebné mať ujasnené dôležité firemné ciele.

Identitu Vašej spoločnosti je potrebné navrhnúť tak, aby sa každý zamestnanec cítil v oblečení ako reprezentant Vašej spoločnosti a Vašej značky. A šíril jej dobré meno.

Zamestnanci sa musia v práci cítiť sebavedome, reprezentatívne a v oblečení spokojne.

Firemné oblečenie na mieru Vašej spoločnosti.

Ak sa firma rozhodne, že potrebuje pre zamestnancov nové oblečenie, ktoré bude v súlade s firemnou identitou, mala by mať ujasnené, či ide iba o funkčnosť a ochranu zamestnancov, alebo aj o zvýšenie image hotela, reštaurácie, alebo zdravotníckeho zariadenia. Podľa tejto priority Vám odporúčame výber materiálov a farebnosť oblečenia.

Všetky profesie vo Vašom segmente HORECA a MEDICAL, či už ide o recepciu, kuchárov, čašníkov, housekeeping, alebo zdravotnícky personál, sú dynamické povolania, ktoré vyžadujú ľahké, vzdušné, odvetrávané a strečové materiály.

Výber je dôležitý.

Pozrite si podrobne ponuku profesných pracovných odevov a inšpirujte sa podľa profesií.

Pre nás je ale dôležité, aby ste nám vysvetlili Vašu základnú požiadavku a predstavu. Aké profesie potrebujete obliecť? Na základe Vašich indícií Vám môžeme navrhnúť novú koncepciu profesného oblečenia.

Pri návrhoch máme na pamäti aj výber materiálov. Oblečenie má spĺňať nielen vizuálny zážitok, ale má mať kvalitu pružného oblečenia, ktorá sa Vám môže odraziť na ušetrených nákladoch za oblečenie v niekoľkých sezónach.

Oblečenie Vám na skúšanie veľkostí vieme zapožičať vo všetkých veľkostiach. Môžete tým ušetriť množstvo času pri vymieňaní oblečenia, ak by personálu nesedeli veľkosti.

Orientujte sa podľa značiek v referenciách našich spokojných klientov, ktorý využívajú naše služby.

Vyberte si firmu, ktorá má viac ako 20 ročné skúseností s navrhovaním a predajom profesných pracovných odevov a uniforiem a ktorá Vám pomôže reprezentatívne obliecť Váš personál!

Bude nám cťou, ak využijete našu ponuku!

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Tím Work Zone corporate wear

Obliekame profesionálov