Náš príbeh so značkou Le Nouveau Chef.

Chcete sa dozvedieť viac o Le Nouveau Chef?

Aj my sme sa chceli dozvedieť. A čím sme viac o značke Le Nouveau Chef vedeli, tým sme ju pre Vás viac chceli.

Ako sa to všetko začalo a kto je značka Le Nouveau Chef – Nový kuchár?

Na začiatku spolupráce so značkou Le Nouveau Chef ste boli Vy. Áno Vy. Šéfkuchári a kuchári, ktorí tvrdo pracujete v kuchyni 12, aj 16 hodín. V horúcej kuchyni, ale aj v chlade, keď idete do mrazničiek pre suroviny. Počas práce a varenia sa stretávate s extrémnymi podmienkami záťaže a fyzickej námahy. Ale na tú ste si už zvykli. Milujete ju a chýbala by Vám, keby ste ju nemohli robiť. Hoci Vaša práca je fyzicky náročná, často krát v priebehu varenia aj špinavá. Napriek tomu, vo finále, každé varenie a jedlo na tanieri musí vyzerať perfekte, zaujímavo a chutne. Tento výsledok varenia sa očakáva od každého kuchára. Ale nielen to. Pre hosťa sa stávate hrdinovia, alebo kúzelníci, ktorí kúzlia s chuťami, vôňami a farbami. Keď Vás hostia vidia variť, je to pre nich zážitok. Niečo príťažlivé a zaujímavé. Vieme, že aj Vy si uvedomujete toto kúzlo a preto chcete pri práci vyzerať moderne a okúzlujúco.

Ale ako si vybrať skvelé kuchárske oblečenie, ktoré bude spĺňať perfektný imidž kuchára a zároveň si vybrať záťažové oblečenie, v ktorom Vám nebude príliš teplo, v ktorom sa budete môcť pohybovať a ktorý nebudete vnímať ani po celodennej práci?

Na to vznikli  v roku 1986 v Holandsku odborníci.

My sme ich pre Vás na Slovensko a do Čiech priniesli.

Už pred niekoľkými rokmi, ste sa nás postupne pýtali, či nemáme pre kuchárov značku Le Nouveau Chef. Stretli ste sa s ňou na výstavách, alebo keď ste pracovali v inej krajine.

Najprv sme sa začali nad tým zamýšľať a hľadali sme informácie o značke Le Nouveau Chef. Zistili sme, že to nie je len fabrika pre kuchárske odevy. Le Nouveau Chef je veľká kuchárska rodina, ktorá dokonale pozná náročnú prácu kuchárov a vo svojej značke má ukrytú krásnu filozofiu. Vytvára kuchárske oblečenie, ktoré spĺňa všetky náročné požiadavky kuchárov a zároveň je citlivá k životnému prostrediu. Vytvára produkty najvyššej kvality, vyrobené s rešpektom k ľuďom a k planéte.

Nemusíte mať na varenie 10 nekvalitných kuchárskych rondonov.

Majte radšej tri a dokonalé. Ich kvalitu oceníte.

Nechajte sa značkou Le Nouveau Chef – Nový kuchár rozmaznať, nechajte sa touto značkou inšpirovať a varte a pracujte v oblečení, v ktorom sa budete cítiť dokonale.

Pozrite si na našej stránke v sekcii Gastro – Le Nouveau chef kuchárske oblečenie a ak si nebudete vedieť vybrať, alebo budete potrebovať poradiť, môžete nás kedykoľvek v pracovné dni kontaktovať.

Váš tím Work Zone