Na nedávno konanom Expo Mirror Bar 2024,

ktoré sa konalo v Bratislave v Radisson Blue v hoteli Carlton sa stretli hosťujúci profesionáli a najuznávanejší svetový barmani, aby predstavili svoje najnovšie trendové produkty a barmanskú a gastronomickú dokonalosť v strednej Európe.

Cieľom Expa bolo,

povýšiť barovú scénu predstavením inovatívnej práce slovenských a stredoeurópskych barmanov, spolu s medzinárodne uznávanými profesionálmi. Hlavné zameranie podujatia sa sústreďovalo na vzdelávanie. Vytváranie výnimočných zážitkov z ochutnávok, je nevyhnutnou potrebou profesionálov v gastro biznise, ale aj pre kulinárskych nadšencov.

Okrem dokonalých koktailov, si mohli účastníci pozrieť živé varenia na pódiu, aj s výkladom o príprave a postupoch.

Na Expe sa predstavili aj špičkoví šéfkuchári,

ktorí oslňovali publikum demonštráciami miestnych a svetových kulinárskych špecialít, modernými postupmi a netradičnými kombináciami chutí. Pozrieť ste si mohli umenie a kreatívne varenie Jaroslava Žideka, Petra Duranského, Patrika Šimona, Romanky Zelinovej, Maroša Jambora, Richarda Bielika a Filipa Urbaniča, pre ktorých sme pripravovali reprezentatívne oblečenie.

Všetky exhibície na pódiu moderoval Martin Záhumenský. Sály a prednáškové miestnosti boli totálne plné.

Mirror bar v Radisson Blue, pod vedením barového manažéra Petra Marcina, získal medzinárodné uznanie na zozname najlepších barov na svete v roku 2023. Bar, ktorý je známy svojim avantgardným prístupom, ponúka kokteilový program, ktorý spája umelecké, prírodné a klasické princípy. Rovnaký duch inovácie a dokonalosti vedie tím k tomu, aby na výstave Mirror Hospitality Expo spojili tie najlepšie talenty zo svetovej, ale aj slovenskej barovej a kulinárskej scény.

Expo Mirror Bar 2024 bol jedinečnou úspešnou udalosťou, kde sa prezentovali nielen nové trendy a produkty nápojov a jedla, ale aj inovácie a technologické novinky v oblasti gastronómie.

Pre každého barmana a kuchára je dôležité správne odprezentovať nápoje a jedlo a byť pri tom pohodlne a reprezentatívne oblečený. Preto okrem pitia a jedla sme na Expe prezentovali aj najlepšie produkty zo sveta gastro módy a štýlového gastro oblečenia.

Na Expe Mirror Bar 2024 sme Work Zone – Obliekame profesionálov, prvý krát vystavovali a zaujali svojou výnimočnou kolekciou barmanského a kuchárskeho oblečenia. Priniesli sme jednu z najkvalitnejších značiek v oblasti oblečenia pre profesionálov v Gastro a HORECA  segmente.

Na Expo Mirror Bar 2024 sme priniesli našu exkluzívnu kolekciu kuchárskeho oblečenia v spolupráci so značkou Le Nouveau Chef. Táto kolekcia zaujala všetkých nielen svojím kvalitným spracovaním a materiálmi, ale aj elegantným dizajnom a modernými strihmi. Šéfkuchári a kuchári boli nadšení, z možnosti obliecť sa do štýlových a pohodlných odevov, ktoré im umožnia pohodlne pracovať v kuchyni a zároveň prezentovať sa navonok.

Work Zone je renomovaná značka, ktorá ponúka praktické a štýlové oblečenie pre profesionálov z oblasti gastronómie a hotelových služieb. Naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov, s dôrazom na pohodlie a štýlový vzhľad. Vďaka kvalite a moderným materiálom sa mnohí šéfkuchári a kuchári rozhodujú práve pre oblečenie vo Work Zone.

Ak hľadáte oblečenie pre svojich zamestnancov alebo chcete doplniť svoju pracovnú uniformu o kvalitné a štýlové kúsky, navštívte Work Zone – Obliekame profesionálov v Bratislave. Tu vám radi poradíme a pomôžeme vybrať ten správny outfit pre váš pracovný sektor.

Buďte profesionálni nielen vo vašej práci, ale aj vo vašom oblečení!