EventFest 21.3.2023

Kde – CUBEX CENTRUM PRAHA KONFERENČNÉ CENTRUM CITY

Pre koho – Pre všetkých eventových odborníkov a profesionálov aj zo sveta gastronómie. Veď práve Gastronómia vytvára zážitok, ktorý si  zapamätá každý nielen očami, ale aj chuťovými pohárikmi.

Po troch rokoch sme opäť mohli vidieť EXPO, ktoré stojí za to zažiť. Zúčastnili sa na ňom desiatky vystavovateľov, dodávateľov a zástupcov agentúr. Bolo nabité programom a vynikajúcimi prednáškami. Oplatí sa vidieť a skúsiť. Naladí Vás na vlnu inšpirácií pre Vašu prácu.

Naša spoločnosť Work Zone – Obliekame profesionálov sa zúčastnila tejto akcie ako dodávateľ zážitku s pracovným oblečením, v ktorom budú evenťáci vytvárať dokonalý zážitok, najmä pre gastronómiu. Ponúkli sme najlepšie z najlepšieho. Oblečenie pre šéfkuchárov, kuchárov, barmanov a  čašníkov, ktorí sú neodmysliteľnou a pre mnohých najdôležitejšou súčasťou každého vydareného eventu, alebo cateringu.

Prahe sme predstavili vynikajúce značky, ktoré nemusíme vychvaľovať. Oni sa chvália samé. Svojou kvalitou, modernosťou a udržateľnosťou. Sme radi, že ako autorizovaný distribútor pre Slovenskú a Českú Republiku, sme mohli aj v Čechách predstaviť značky Le Nouveau Chef, Kentaur, aj značku Chef Works.

Na výstave sme mali mnoho nových stretnutí a dúfame, že všetci, s ktorými sme sa na Expo stretli a začali spoluprácu, budú s oblečením od Work Zone spokojní.

Tu je kúsok z atmosféry.

Váš Team Work Zone – Obliekame profesionálov

Foto: Bc. Elizaveta Korotková lizium.cz