Expo Dubaj v roku 2021

Najmodernejšia, najluxusnejšia, najväčšia.

Toto sú prívlastky svetovej výstavy Expo Dubaj 2021, ktorej brány sa otvorili začiatkom októbra a na ktorej malou účasťou na prípravách sme sa mohli podieľať aj my.
Témou Expo Dubaj v roku 2021, sú zaujímavé konferencie na tému – inovácie, umelá inteligencia, energetika, elektromobilita, smartcity, cyber security, udržateľnosť a alternatívne zdroje.
Slovensko sa na výstave prezentuje vodíkovým autobusom, autom, alebo vesmírnym robotom. Ak pôjdete na výstavu, tešiť sa môžete na 10 tematických týždňov. Prednášať sa budú zaujímavé témy.  O budúcnosti planéty, témy o klíme a biodiverzite, o vesmíre, o mestách a vidieku. Ale aj o tolerancii k iným národom, vzdelaní, cestovaní, zdraví a wellness, potravinách a vode.

Ako to s nami súvisí?

Počas výstavy nechýba ani zábava, hudba, koncerty, rôzne podujatia a GASTRONÓMIA.

Počas dňa na výstave všetci potrebujú jesť. Pri takýchto príležitostiach sa vždy hľadá možnosť dobre, kvalitne a na najvyššej úrovni, vychutnať si najlepšiu gastronómiu každého štátu. Aj Slovensko ponúka na EXPO Dubaj, pod záštitou Ministerstva hospodárstva pre hostí kvalitný, gastronomický zážitok.
Na EXPE sú za gastronómiu známe tváre šéfkuchárov, ako sú Martin Záhumenský, Jaroslav Žídek, Peter Bracho. Okrem šéfkuchárov v Gastronómii, dopĺňa našu výpravu Erik Lorincz, ktorý sa pýši titulom najlepší barman sveta. V slovenskom pavilóne je dubajský bar, spojený s reštauráciou WARHOL´S BAR&BISTRO. Pomenovaná je po známom umelcovi so slovenskými koreňmi Andym Warholovi. Interiér baru je ladený do pop artového štýlu, ktorý bol typický pre nášho významného umelca.

Stále neviete ako to s nami súvisí?

Na výstavu EXPO Dubaj 2021, bola naša spoločnosť Work Zone corporate wear oslovená, aby sme obliekli najlepších šéfkuchárov zo Slovenska, ktorí budú reprezentovať náš stánok. Bola to náročná a zodpovedná výzva, na ktorú sme mali zadanie: obliecť šéfkuchárov najmodernejšie a najštýlovejšie. Tak, aby to ladilo so štýlom reštaurácie. Na otázku koľko máme času, odpoveď znela ASAP.
Všetci z pracovného života dobre vieme, čo slovo asap znamená a obnáša. Urobiť prácu hneď, teda v čo najkratšom čase, pri dosiahnutí maximálneho najlepšieho výsledku. V našom prípade zadanie znelo – obliecť najlepších šéfkuchárov, (niektorých sme nikdy nevideli, s niektorými sme sa poznali osobne), za čo najkratší čas, najreprezentatívnejším kuchárskym oblečením. Všetci sme sa naštartovali a práca sa rozbehla. Nášmu tímu šéfkuchárov sme navrhli modernú a nadčasovú značku Le Nouveau Chef z Holandska, pre ktorú máme výhradné zastúpenie pre Slovenskú a Českú republiku. Navrhli sme im perfektný biely kuchársky rondon, s elastickými rukávmi a odvetrávaným chrbtom. Ku rondonu modrú, odľahčenú kuchársku zásteru okolo krku, s modernými prvkami. Na každý kuchársky rondon sa vyšívalo menom šéfkuchára a na kuchársku zásteru sa vyšívalo logo reštaurácie.

Všetko klaplo načas.

Pomohli nám aj naši obchodní partneri, konateľ spoločnosti Le Nouveau Chef a naša holandská obchodná zástupkyňa, ktorí nás uprednostnili pred ostatnými klientmi z Európy. Venovali nám svoju osobitnú pozornosť pri dodaní a poslali nám všetko asap.
Vďaka tomu sa nám podarilo prekvapiť nášho klienta časovou rýchlosťou a splnili sme zadanie: obliecť našu Gastro reprezentáciu najlepším kuchárskym oblečením. Od zadania, po realizáciu sme mali na všetko týždeň čas. Vo štvrtok sme všetko odovzdali a v piatok náš tím odletel na pol roka do Dubaja.
Takýmto spôsobom naša spoločnosť Work Zone corporate wear mohla pomôcť pri úspešnej príprave EXPO Dubaj k tomu, aby sa mohla naša reprezentácia v Gastronómií prezentovať najmodernejšie, najluxusnejšie a najreprezentatívnejšie.
Presne tak, ako znie hlavný prívlastok výstavy: Najmodernejšia, najluxusnejšia.

Tentokrát to bolo EXPO Dubaj.

Veríme, že výber a typy kuchárskeho oblečenia ktoré sme navrhli, aj Vám pomôžu pri inšpirácii a realizovaní  nových uniforiem pre Vašich kuchárov a čašníkov od našej spoločnosti.

Touto cestou chceme poďakovať spoločnosti Sassy group za oslovenie. Bolo nám cťou s Vami spolupracovať a tešíme sa na ďalšie Gastro projekty, ktoré môžeme realizovať spolu s Vami.

Tím Work Zone – Obliekame profesionálov

Mgr. Eva Vašíčková marketing