35 rokov Le Nouveau Chef – Nový šéfkuchár

V roku 1986 zakladateľ značky Le Nouveau Chef Robert ten Hoope zistil, aký majú kuchári veľký pracovný diskonfort, kvôli zlému kuchárskemu oblečeniu. Jednoduchým nápadom chcel vytvoriť pohodlný pracovný odev, ktorý mal pomôcť šéfkuchárom byť tými najlepšími, akými môžu byť. Hovoril s rôznymi šéfkuchármi a vtedy začali prichádzať nápady. Donekonečna testoval svoje návrhy a vyvinul oblečenie, ktoré umožnilo kuchárom zažiť v kuchyni skutočnú voľnosť pohybu.

Robert používal materiály len najlepšej kvality. V skutočnosti bol prvým vo svojom odbore, ktorému sa podarilo dosiahnuť praktickosť a štýl, čo mu umožnilo vytvoriť nový, módny doplnok pre profesionálov v oblasti gastronómie. Takto sa to všetko začalo. A čo priviedlo Le Nouveau Chef tam, kde je dnes?

Le Nouveau Chef je rodinný podnik, ktorý začala jedna generácia a pokračovala generácia nasledujúca. Dnes Le Nouveau Chef vlastnia a vedú Robertova dcéra Madelon a jeho zať Paul van Luipen. Keďže sa rodina značky Le Nouveau Chef neustále rozrastá, svoju filozofiu nielen dodržiavajú, ale aj pokračujú tým, že sa vždy snažia vynikať v tom, čo robia najlepšie.

„Veľmi nám záleží na vytvorení skutočných a dlhodobých vzťahov s našimi klientmi. Považujeme ich, rovnako ako náš personál, za súčasť rodiny. Sme hrdí, že sme súčasťou tejto komunity kuchárov. Komunita, ktorá venuje veľkú pozornosť detailom a vždy sa snaží o dokonalosť.“

„Vždy sme považovali kuchárov za jednotlivcov, ktorí by mali byť schopní vyjadriť svoj osobný štýl, rovnako ako to robia pri vytváraní svojich typických jedál. Vďaka nim sme mohli rozšíriť našu odbornosť a pokračujeme v tomto budovaním komunity šéfkuchárov po celom svete“ – Paul van Luipen,

Plne sa stotožňujeme s myšlienkou Paul van Luipen. Tak ako je aj naša hlavná idea práce, aj znčaka Le Nouveau Chef neustále inovuje a vytvárajú praktické a moderné oblečenie pre kuchárov, pričom si vážia udržateľnosť, s rešpektom k ľuďom a k planéte.

Sme hrdí na to, že sme súčasťou ich komunity.

Tím Work Zone