Výstava EXPO Dubaj 2020, je v plnom prúde.

Stále viac návštevníkov aj zo Slovenska, navštevuje túto veľmi atraktívnu výstavu, plnú nadčasových noviniek.

Na konci januára, pri príležitosti Slovenského národného dňa, na výstavu pricestovala aj prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová. Príhovorom otvorila náš Národný deň EXPO DUBAJ 2020 a zároveň sa zúčastňovala rôznych stretnutí na medzinárodnej úrovni.

Každé stretnutie a každá návšteva, je vždy spojená s pohostením a výborným jedlom. Každý chce pre návštevu pripraviť čo najlepšie špeciality. Preto na EXPO Dubaj prišli na jeseň variť a pripravujú jedlá naši najlepší šéfkuchári zo Slovenska, pod vedením šéfkuchára pána Martina Záhumenského za spoločnosť Sassy group. Sú to majstri našich tradičných jedál slovenskej kuchyne, ale aj špecialít, pripravených zo surovín dovezených zo Slovenska.

Pre pani prezidentku pripravili reprezentatívne jedlo z najlepšej kuchyne, v reprezentatívnych priestoroch WARHOL´S BAR&BISTRO.

Dnes je už dôležité nielen dobre navarené jedlo, ale aj jeho úprava a úprava celého stolovania, až po reprezentatívny vzhľad kuchárov. Teší nás, že si naši kuchári na prezentovanie našej kultúry a kuchyne vybrali výnimočnú, elegantnú značku kuchárskeho oblečenia, od našej spoločnosti Work Zone.

Výnimočné jedlo, sa výborne prezentuje v kvalitnom kuchárskom oblečení.

My to vieme, my Vás obliekame.

Tím Work Zone – Obliekame profesionálov